„Wyjazd studyjny promujący działalność grup producentów rolnych jako dobre przykłady współpracy w realizacji wspólnych inwestycji i poprawiania rentowności gospodarstw”

Operacja pn. „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne w województwie podkarpackim”

„Nowoczesna organizacja gospodarstwa rolnego – dobre praktyki w oparciu o zrealizowane inwestycje w ramach operacji Modernizacja Gospodarstw Rolnych z PROW 2014-2020”

Operacja pt. „Przykłady rozwiązań technicznych i technologicznych w gospodarstwach rolnych mające wpływ na klimat i środowisko naturalne”

„W zgodzie z naturą - wyjazd studyjny prezentujący nowe koncepcje zaaktywizowania mieszkańców wsi prowadzących działalności w ramach gospodarstw agroturystycznych i edukacyjnych” (broszura)

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z broszurą z wyjazdu studyjnego „W zgodzie z naturą - wyjazd studyjny prezentujący nowe (...)

„W zgodzie z naturą – wyjazd studyjny prezentujący nowe koncepcje zaktywizowania mieszkańców wsi prowadzących działalność w ramach gospodarstw opiekuńczych agroturystycznych i edukacyjnych”

,,Przetwórstwo na małą skalę szansą dla niewielkich producentów rolnych z regionu wschodniej Polski”

Informacja o realizacji operacji w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, plan operacyjny na lata 2022-2023

Ocena dorobku hodowlanego podkarpackich rolników podczas XXIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Wyłonienie przodujących hodowli zwierząt z terenu Podkarpacia, stanowiącego wzór do naśladowania przez innych rolników. Oceniane zwierzęta stanowią w regionie cenny (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info