XVI edycja Podkarpackich Laurów Mlecznych

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 10 kwietnia 2024 r. odbyła się XVI edycja Podkarpackich Laurów Mlecznych. Podczas uroczystości (...)

Płatności bezpośrednie – planowane zmiany w 2024 r.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedstawiło informację dotyczącą planowanych zmian w zakresie norm GAEC 6, GAEC 7, GAEC 8 oraz (...)

Zwiększenie alokacji dla „Modernizacji gospodarstw rolnych”

Przygotowania do XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 3 kwietnia odbyło się spotkanie związków hodowców zwierząt oraz instytucji okołobranżowych. Głównym tematem (...)

Ekologiczne smaki i kwiatowe inspiracje - Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie już 13 kwietnia

Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowej, ekologicznej żywności na kolejną edycję Podkarpackiego Bazarku! Dołączcie do naszej społeczności smakoszy i odkryjcie razem z (...)

Pożyteczne dżdżownice

Na polu doświadczalnym Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale przy udziale jednostki Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska, Zakładu (...)

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo! W imieniu Dyrekcji i Pracowników Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale życzę Wam spokojnych i zdrowych, pełnych miłości Świąt (...)

Pomagamy bezpłatnie wypełniać wnioski o płatności bezpośrednie

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do swojej siedziby w Boguchwale i do Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego w celu skorzystania z (...)

Szkoły rolnicze na V Krajowych Dniach Pola

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 25 marca odbyło się spotkanie z przedstawicielami szkół rolniczych dotyczące udziału młodzieży w (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info