Wydłużenie terminu na określenie przeznaczenia bydła do opasu w systemie IRZplus

W dniu 17 stycznia br. została podpisana nowelizacja rozporządzenia dobrostanowego, w której został wydłużony do dnia 5 lutego 2024 r. (...)

Inwestycje w gospodarstwach rolnych w zakresie OZE i poprawy efektywności energetycznej – 25 stycznia rusza nabór

Od 25 stycznia 2024 r. zainteresowani inwestowaniem w biogazownie rolnicze, mikroinstalacje produkujące energię z promieniowania słonecznego czy rozwiązania poprawiające efektywność (...)

Szkody powstałe w wyniku suszy – pomoc dla producentów rolnych

Dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, które wystąpiły w 2023 r., przewidziane zostało udzielenie pomocy, na podstawie (...)

Wnioski o dofinansowanie w ramach działania „Zarządzanie ryzykiem”

Od 18 stycznia 2024 r. producenci rolni, którzy ubezpieczyli drób, bydło lub świnie od ryzyka wystąpienia szkód spowodowanych salmonellą, będą (...)

KPO – małe przetwórstwo nabór wniosków od 3 stycznia do 5 lutego 2024 r.

Od 3 stycznia 2024 r. można się będzie ubiegać się o wsparcie z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności na (...)

Odtwarzanie potencjału produkcji rolnej – przyjmowanie zgłoszeń do 29 grudnia

Rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk atmosferycznych lub ASF, mogą ubiegać się o środki finansowe (...)

Rolniku to już ostatni miesiąc na złożenie wniosku o dofinansowanie na zakupione wapno

Wapnowanie stanowi kluczowy zabieg, który znacząco wpływa na poprawę jakości gleby. Ten proces umożliwia regulację pH gleby, co jest (...)

KPO: Dofinansowanie wymiany dachów z azbestu - 15 grudnia rozpocznie się kolejny nabór

Zainteresowani wsparciem na wymianę w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest z dofinansowaniem będą się mogli ubiegać (...)

Wsparcie rolnictwa 4.0

Wnioski można składać do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ARiMR (PUE), do 15 grudnia 2023.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info