Kalendarium - Konferencje

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

Zioła w kuchni polskiej - konferencja w PODR

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego 15 listopada br. odbyła się konferencja pt. „Wykorzystanie ziół jako kulinarnego dziedzictwa kuchni polskiej”.

Zapraszamy na VIII Forum Rolników i Agrobiznesu

Już 28 listopada br. zapraszamy na największą rolniczą konferencję w kraju, organizowaną przez top agrar Polska. W tym roku Forum (...)

Zapraszamy na konferencję pt. „Wykorzystanie ziół jako kulinarnego dziedzictwa kuchni polskiej"

Pszczelarzu i rolniku dołącz do nas!

Wójt Gminy Bukowsko zaprasza 22 października na konferencję pszczelarską w Domu Kultury w Bukowsku.

„Innowacyjne systemy utrzymania drobiu" - zapraszamy na konferencję w PODR

Już w tę sobotę (7 października) podczas Jesiennej Giełdy Ogrodniczej odbędzie się konferencja drobiarska.

VIII Forum Pszczelarskie pt. „Stalowa pszczoła nie istnieje” - 22 września 2023 r.

Setki pszczelarzy z południowo-wschodniej Polski weźmie udział w konferencji. Wydarzenie odbędzie się w Stalowej Woli na auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej.

Chów, hodowla, wsparcie, sprzedaż i kierunki rozwoju - zwierzęta jeleniowate w gospodarstwie" - konferencja

W dniu 16 czerwca 2023 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, odbędzie się wydarzenie pt. „Chów, hodowla, (...)

„Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Rzeszowskiego?” - debata w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Fundacja Misji Obywatelskiej organizuje debatę „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Rzeszowskiego"? realizowaną w ramach projektu pn. „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość (...)

„Oto recepta na sukces" - bezpłatna konferencja w Boguchwale

Serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji i dyskusji na temat promocji i sposobów na wyróżnianie tradycyjnych wędlin w regionie.

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info